Home / BiH Rukomet / Premijer liga (M) / Zrinjski slavio protiv visočke Bosne s 36:26

Zrinjski slavio protiv visočke Bosne s 36:26

Rukometaši HMRK Zrinjski nastavili su nevjerojatan niz pobjeda u tri natjecanja te su večeras u okviru X. kola rukometne Premijer lige BiH upisali pobjedu 36:26 (15:13) protiv RK Bosna Centrotrans Visoko.

U prvom poluvremenu gosti su igrali nešto kvalitetnije te domaćinu nisu dozvolili da se odlijepi na veću razliku. U drugom poluvremenu smo pak gledali sasvim drugu sliku i rukometaši Zrinjskog su ubacili u brzinu više nošeni sjajnim navijanjem s tribina.

Najbolji u redovima Zrinjskog bio je Mladen Bošković koji je postigao 10 pogodaka. Devet je upisao Filip Vistorop, šest Marijan Marić, a pet Vedran Delić. Po dva zgoditka postigli su Ante Zvonimir Doko i Martino Kordić, a po jedan su dodali Mario Babić i Nikola Ivanović. Sjajan na vratima Plemića bio je i Željko Kozina s 14 upisanih obrana.

Naši rukometaši u sljedećem kolu gostuju u Živinicama u još jednom derbiju kola, protiv RK Konjuh.