Home / BiH Rukomet / Premijer liga (M) / Vogošća sigurna sa Iskrom

Vogošća sigurna sa Iskrom

Rukometaši Vogošće u okviru 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine upisali su novu, ubjedljivu pobjedu, ovaj put nad ekipom RK Iskra iz Bugojna, rezultatom 31:21 (15:10).

Od samog početka susreta domaći rukometaši imali su rezultatku prednost, koja niti u jednom trenutku nije došla u pitanje. Do kraja prvog dijela Vogošća je imala pet golova prednosti, pa se na pauzu odlazi kod rezultata 15:10.

I u nastavku bez većih problema Vogošća je kontrolisala susret, prednost je iz minuta u minut rasla za na kraju konačnih 31:21.

Vogošću je do pobjede vodio Memić Elis sa osam postignutih pogodaka, dok je na drugoj strani najefikasniji bio Benjamin Čičkušić sa sedam pogodaka.