Home / BiH Rukomet / Premijer liga (M) / Leotar u drugom dijelu do pobjede nad Iskrom

Leotar u drugom dijelu do pobjede nad Iskrom

Rukometaši Leotara u okviru 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine slavili su na domaćem terenu ovaj put nad ekipom Iskre, rezultatom 27:24 (11:12).

Nakon niza od šest poraza, ekipa Leotara upisala je prve bodove.

Gosti iz Bugojna su nakon prvih trideset minuta susreta imali minimalnu prednost 11:12, da bi domaćini u nastavku nešto kvalitetnijom igrom stigli do preokreta i pobjede, rezultatom 27:24.

Najefikasniji u redovima Leotara bili su Vladimir Tomić sa sedam te Milomir Ninković, Ajdin Smajilbegović i Milorad Inić sa po pet postignutih pogodaka.

Na drugoj strani u redovima Iskre Benjamin Čičkušić sa osam postignutih pogodaka prvo je ime susreta, dok je šest dodao Arman Ljutić. Lazar Janković dodao je četiri pogotka.

Haris Muhić ponovo u RK Krivaja

Rukometni klub Krivaja iz Zavidovića angažovao je još jednog igrača na poziciji golmana. Radi se …