Home / SEHA / Veszprem minimalno slavio u Brestu, Panić odličan u debiju

Veszprem minimalno slavio u Brestu, Panić odličan u debiju

Prvo kolo SEHA regionalne rukometne lige donijelo nam je i okršaj bh dvojca, Mirsada Terzića i Marka Panića.

Veszprem i Meshkov iz Bresta odigrali su večeras u Brestu susret prvog kola regionalne rukometne lige, u kojem su rukometaši Veszprema slavili minimalnu pobjedu, rezultatom 27:28.

Od samog početka susreta igrao se odličan rukomet. Niti jedna od ekipa nije se posebno isticala, a Veszprem je do poluvremena uspio nabrati dva gola prednosti. Na pauzu se odlazi kod rezultata 14:16.

U nastavku Meshkov dolazi do poravnanja rezultata u 33. minuti, kod rezultata 16:16. Napeto je bilo i do samog kraja susreta. Veszprem u završnicu ulazi sa minimalnom prednošću, 27:28. Domaći rukometaši imali su gotovo minuti vremena za izjednačenje, da bi Skurinskiy profulao, te tako ostaje konačan rezultat 27:28.

Kod Veszprema su najefikasniji bili Rasmus Lauge sa šest te Manaskov i Tonnesen sa po četiri postignuta pogotka. Mirsad Terzić nije se upisao u listu strijelaca.

Na drugoj strani Darko Đukić prvo je ime susreta sa osam postignutih pogodaka, potom slijedi naš Marko Panić sa sedam pogodaka.