Home / BiH Rukomet / Premijer liga (M) / Rukometaši Lokomotive ubjedljivo sa Leotarom

Rukometaši Lokomotive ubjedljivo sa Leotarom

Rukometaši Lokomotive u okviru 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali su na domaćem terenu, ekipu Leotara rezultataom 33:25 (19:10).

Domaći rukometaši od samog početka susreta nametnuli su svoj ritam igre. Zahvaljujući raspoloženoj odbrani i sigurnom Mijajloviću, Lokosi već do poluvremena odlaze na plus devet. Na pauzu se odlazi kod rezultata 19:10.

Iako je pitanje pobjednika gotovo pa bilo riješeno već u prvom dijelu, Lokosi i u nastavku ne posustaju. Prednost je u pojedinim trenucima rasla i na plus deset, međutim  do kraja susreta gosti su uspjeli smanjiti na minus osam.

Konačan rezultat susreta glasio je 33:25.

Iz redova Lokomotive ,Šerif Baraković je bio najuspješniji sa 10 postignutih golova,a pratio ga je Stefan Vukoje sa 9,dok je Dejan Mihajlovic upisao 16 odbranjenih šuteva.