Home / BiH Rukomet / Premijer liga (M) / Rukometaši Konjuha protutnjali kroz Goražde
Otvoreni trening reprezentacije - druženje s navijačima, Poreč, dvorana Žatika, 14.06.2019.

Rukometaši Konjuha protutnjali kroz Goražde

Rukometaši Konjuha večeras su u okviru 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine upisali novu gostujuću pobjedu. Ovaj put na gostovanju u Goraždu, Stolari su slavili rezultatom 22:37 (11:15).

Od samog početka susreta, gosti iz Živinica, nošeni sjajnim Mihretom Husićem, imali su rezultatsku inicijativu. Igrali su Stolari odlično i u odbrani, a Todor Radović koji je susret završio sa šesnaest odbrana, bio je dodatni vjetar u leđa, gostujućoj ekipi.

Do kraja prvog dijela gosti su bili na plus četiri gola razlike 11:15.

U nastavku, ekipa Konjuha ubacuje u brzinu više te stečenu prednost iz prvog dijela i u nastavku konstantno povećava.

Na kraju su gosti iz Živinica slavili ubjedljivu pobjedu, rezultatom 22:37.

Stolare su do pobjede predvodili Mihret Husić sa četrnaest postignutih pogodaka i Todor Radović sa šesnaest uspješnih intervencija.