Home / Liga prvaka / PSG ubjedljivo sa Aalborgom

PSG ubjedljivo sa Aalborgom

Jučer su odigrani susreti šestog kola EHF rukometne Lige prvaka. Rukometaši PSG-a na domaćem terenu, ugostili su ekipo Aalborg Handbold-a, te su slavili ubjedljivu pobjedu, rezultatom 37:24.

Početak susreta protekao je u ujednačenoj borbi, a tek od sredine prvog dijela, domaćini serijom pogodaka prave značajniju gol razliku, koja je na poluvremenu iznosila plus sedam golova 18:11.

U nastavku su domaćini prednost uspjeli sačuvati, a u jednom trenutku ona je iznosila i maksimalnih plus 14. Do kraja susreta, bez značajnijih promjena, PSG je upisao novu pobjedu, konačnim rezultatom 37:24.

U domaćem sastavu najefikasniji je bio Hansen sa šest, te Sagosen i Karabatić (Luka) sa po pet postignutih pogodaka.

Na drugoj strani najbolji strijelac je Jakobsen sa pet i Smarason sa četiri postignuta pogotka.

U Skoplju se trenutno odigrava utakmica šestog kola EHF rukometne Lige prvaka, u kojem je …