Home / BiH Rukomet / Premijer liga (M) / Borac m:tel slavio u Bugojnu

Borac m:tel slavio u Bugojnu

Rukometaši Borca m:tel ostvarili su i treću pobjedu u Premijer ligi BiH, savladavši večeras, u prepunoj dvorani u Bugojnu, Iskru 29:23.

Prvi dio susreta protekao je u potpuno izjednačenoj borbi. U 20. minutu, pri rezultatu 11:11, izabranici Mirka Mikića dodaju gas i serijom 5:0 prave značajnu razliku, koju su, ispostaviće se, sačuvati do kraja.

U posljednjim minutama prvog poluvremena igrači i jedne i druge ekipe postigli su po gol, te na odmor otišli pri rezultatu 17:12 za “crveno-plave”.

Nastavak susreta rukometaši Borca m:tel odigrali su rutinski, zadržali prednost i zabilježili treću pobjedu u trećem kolu Premijer lige BiH.

Najefikasniji u redovima Banjalučana bio je Vladan Đurđević sa pet golova, dok su po jedan manje postigli Rađenović, Dakić, Rakocija i Vučićević.